Гидросальпиннгс

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, прошла курс антибиотиков. Тепер прохожу гормональний курс 3тий тиждень. Поставлений мени диагноз двух камерна киста левого яичника образувание50х33 а сам ливий яичник размером 58х35. виализуетса левая маточная труба 10-8мм з. левостороний гидросальпиргс. Чи можна обойтись без операции. Лапара у мене вже 1.5 года назад була?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 октября 2017 года

1 ответ

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2017-10-12 00:45
При адекватному лікуванні, є ймовірність ефективного консервативного лікування.