Зміна анального отвору. Можу вислати фото. Дякую

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня, в мене змінився анальний отвір. Чи могли би розглянути моє фото. Не свербить, не пече, не болить, але відчувається незручність. При других пологах мала геморой. Перед цією зміною в мене від антебіотиків був пронос місяць. Зараз стул нормальний.
Категория: Проктолог
Добавлен: 8 февраля 2017 года

1 ответ

Агаджанов Роман Эдуардович
проктолог 2017-02-10 13:20
Здравствуйте, у вас комбинированные геморроидальные узлы, в вашем случае речь идёт о 3-4 стадии заболевания и лечение оперативное.