Збільшується зона враження шкіри

Спрашивает: Лариса
Пол: Женский
Возраст: 56 лет
Хронические заболевания: Серцево судинні
Вітаю,
З місяць тому з‘явилися плями з потовщеної шкіри на п‘яті та внутрішньї сторони стопи
Я їх розпарила в соді та спробувала зчистити пилочкою. Змазувала кремом спаситель для ран. Але плями збільшуються за рахунок того, що поки діє крем шкіра м‘яка а потім засихає і по краях відстає і відлущується це збільшує зону враження
Коли засихає є зуд
Всередині рани теж тріскається та злущується
З‘явилася та збільшується нова пляма на стопі на фото рядом з великою плямою
Мої питання
1 Діагноз
2 Як вилікувати
Дякую
Категория: Дерматолог
Добавлен: 6 августа 2024 года

3 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-08-06 11:45
Добрый день, уточгите. - пчтна на обеих стопах? Есть ли высыпания на локтях, коленях, кистях, волосистой части головы? Что с ногтями?
Лариса 2024-08-06 12:10
Пятна на одной ноге, высыпаний больше нет нигде
На ногтях думаю есть грибок,
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-08-07 19:20
По снимкам похоже на псориаз, будет правильно подтвердить заключение на осном приеме. Лечение не простое, в переписке этим заниматься невозможно