Висипка на шкірі
Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Немає.
Доброго дня, в мене появилася лупа на голові і паралельно на шиї роздраження. Виглядало це
роздраження, як красні плямками. Вони не сильно протягом дня були красними, але стоїть їх
рушником витерти, як вони красніли і згодом верталися до красноватого стану. Також в мене
була вже паралельно дуже лупа, голова чухалася і сипалося з голови. Пішов до дерматолога і
вона поставила діагноз себорейный дерматит і лишай приписала проти алергійні спочатку:
бетазон і ларотодін а також дермазол. Коли використовува таблетки і мазь шкіра красніла і
нічого протягом 10 днів не пройшло. А потім купив дермазол і почав мазати. Шкіра також
почала красніти і чухатися і зяв"ятися прищіки після чого я перестав мазати дермазолом.
Скажіть будь ласка це нормальна реакція на дермазол чи стоїть звернутися до лікаря? Чи може
Ви щось порадите? Дякую Вам.
Категория: Дерматолог
1 ответ
Добрый день!
Потрібні якісні фото для оцінки ситуації.