Висипка на шкірі

Спрашивает: Олександр
Пол: Мужской
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Немає.
Доброго дня, в мене появилася лупа на голові і паралельно на шиї роздраження. Виглядало це

роздраження, як красні плямками. Вони не сильно протягом дня були красними, але стоїть їх

рушником витерти, як вони красніли і згодом верталися до красноватого стану. Також в мене

була вже паралельно дуже лупа, голова чухалася і сипалося з голови. Пішов до дерматолога і

вона поставила діагноз себорейный дерматит і лишай приписала проти алергійні спочатку:

бетазон і ларотодін а також дермазол. Коли використовува таблетки і мазь шкіра красніла і

нічого протягом 10 днів не пройшло. А потім купив дермазол і почав мазати. Шкіра також

почала красніти і чухатися і зяв"ятися прищіки після чого я перестав мазати дермазолом.
Скажіть будь ласка це нормальна реакція на дермазол чи стоїть звернутися до лікаря? Чи може

Ви щось порадите? Дякую Вам.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 14 июня 2015 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-09-07 09:01
Добрый день!
Потрібні якісні фото для оцінки ситуації.