Висип на животі, який не турбує, ніколи такого не було.

Спрашивает: Fktyrf
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Хронічний тонзіліт, гастродуоденіт.
Здравствуйте, у мене з'явився висип близько 1-го місяця назад. В то час був контакт з котом, хоча дома не має ніяких тварин. Також в той час був не захищений статевий акт. Я просто констатую факти. Температура нормальна, запори, проноси не часті. Алергій не має (може і есть але я не знаю). Ніяких медикаментів не приймала крім: Барбовалу, активованого вугілля. Висип не турбує взагалі. Лише трошки збільшився і все. Скажіть, будь ласка як це лікувати і що це таке? Вітрянкою не хворіла. Венеричними також, і нічого не турбує в цьому плані. Головні болі не часті.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 28 октября 2014 года

1 ответ

Жулев Олег Евгеньевич
дерматолог 2014-10-29 01:10
Сдай соскоб на патогенные грибы у дерматолога