Припухлість статевого органу
Спрашивает: Елена
Пол: Мужской
Возраст: 6 лет
Доброго дня!
11.05 у сина почервонів і припух пісюн, в туалет ходить без скарг, болить лише коли торкається до нього. Виділень та запаху я не помічаю. Температура тіла поки в нормі.
Припухлість і почервоніння з'явилося разом з висипом по тілу, я дала лоратадин. Висип пройшов, скоріш за все алергія.
Роблю ванночки з ромашки та промиваю зі шприца (пару років назад хірург показував) , колись призначали нам мазь офлокаін, мащу, але на сьогодні ніяких змін не має.
Лікаря поблизу ніякого теж не має, від райцентру ми далеко.
Скажіть будь ласка через скільки днів зазвичай проходить почервоніння та припухлість? Чи вже завтра треба везти в лікарню (в туалет він ходить як завжди)?
Категория: Детский хирург
1 ответ
Дивлячись що стало причиною. Там немає розривів? Якщо немає виділень, то може бути контактна алергія, а вона буде поки буде контакт.