Що за родинка

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня.,на голові така родинка є ) замітимла більше року назад. На що це похоже. Тілесна і опукла, маленька. Фото прикріпляю. Не збільшується. Буду вдчна за відповідь. На фото погано видно, бо вона є така невидима)
Категория: Дерматолог

3 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2018-09-30 11:26
Добрий день, Марія!

Більше схоже на доброякісне утворення з волосяного фолікула - трихоепітеліома.

Для уточнення діагнозу можна провести дерматоскопію.

Після чого видалити у дерматолога чи хірурга, при бажанні.

Якщо не росте і не заважає, можна просто спостерігати.
Ірина 2018-09-30 12:06
Та річ в тім що вчора їздила на дерматоскопію іншої родинки. А про цю забула показати. А їхати не близько, у нас в місті немає дерматоскопа. А можна показати дерматологу який дивиться просто під лупу чи обовязково їхати знову на дерматоскоп. Не росте вона.
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-03-22 12:47
Можна спочатку подивитись лупою