Тривала висипка після масажу!

Спрашивает: Валентина
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Добрий день! Допоможіть будь ласка вирішити мою проблему, яка виникла близько 6 місяців назад. Після проходження курсу масажу на спині відразу з"явилися масові висипання різного характеру, а саме великі болючі червоні прищі, які довго не сходили, після заживання залишали рубці синюшного кольору. Я звернулася до лікаря дерматолога по місту проживання, який назначив змазувати висипку настоянкою календули і синтоміциновою мазю. Також приймати антибіотик Юнідокс - салютаб 1 т*2 на день два тижні. Після лікування настало покращення на один тиждень, а потім знову зявився висип який поширився на плечі, шию та грудну клітку. Моє звернення до інших лікарів даного профілю не дали результату, вони також рекомендували настоянку календули. Сподіваюсь на вашу допомогу, адже проблема не вирішена і прищі не перестають сходити з мого тіла.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 9 сентября 2015 года

1 ответ

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2016-08-29 16:42
Здравствуйте! Добавьте, пожалуйста, четкие качественные фото сыпи, если Вас беспокоит эта проблема.
Будьте здоровы!