Верапамил при нцд

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Гастрит, геморой.
Здравствуйте, мне 29 лет, вес 57 кг. 4 месеца пью верапамил 80 мл 1 раз вдень. Скачки давления до 150/100. Случаються приступи тахикардии. Можно ли так долго пить верапамил, а если бросить, можно ли резко или постепенно. Узд серця: пролапс митрального клапана1, аномальна хорда, нцд по кардиальному типу. Розшифруйте кардиограму. Спасибо.
Категория: Кардиолог
Добавлен: 13 марта 2017 года

7 ответов

Здравствуйте! Верапамил можно принимать долго, если требует ситуация то годами, тем более он вам и давление снижает, и пульс. На экг у вас вариант нормы.
Галя 2017-05-04 19:12
Здрастуйте. Приблизно тиждень відчуваю проблеми з серцем, щось не так в лівій стороні. То коле то ділить то завмирає. Сьогодні почались перебої, б'ється нормально декілька секунд, потім зупиняється і знов нормально. Це не постійно, а періодично., особливо в лежачому положенні. Коли зупиняється то відчувається стає комок в горлі. Біль став сильніший віддає в руку і в спину. , загальна слабкість. Була у лікаря при прослуховування перебої не було, кардіограма нормальна(так сказала лікар). Призначила бісопролол 1,25 по 1р/д 10 днів. Інша лікар порадили уколи тіотриазолін. Приїхала додому прийняла таблетку, вколола уколи і лягла. Почались знову перебої, але біль трохи притих. Що зі мною? З чим можуть бути пов'язані перебої? Що це за хвороба? Ще приймаю верапамил 40 мл 1 раз в день. Тиск був на прийомі 140 на 90. Додаю кардіогрпма. Гляньте, будь ласка. Щиро дякую.
Галя 2017-05-04 19:36
Ось кардіограма.
Галя 2017-05-04 19:50
Вибачте за помилки. Додаю ще куточок кардіогрпма, поганий інтернет.
Здравствуйте! Кардиограмма у вас нормальная. Те перебои, что вы ощущаете вероятнее всего экстрасистолы. От бисопролола должно быть полегче, но доза у вас маленькая. К тому же, вместе с верапамилом его принимать нельзя. Попробуйте принимать эгилок (или метопролол) 50 мг утром, но тогда и бисопролол, и верапамил нужно отменить.
Галя 2017-05-05 08:07
А ці экстрасистолы дуже небезпечно ? Це лікується? А болі теж від цього? А уколи тіатриазоліну можна колоти? Дуже дякую.
Это не смертельно и лечится, боли скорее всего от них. Уколы можно.