Трисомія 21 якщо завищена чи може дитинка родитись цілком здоровою

Спрашивает: ЛЕМЕЩУК Оксана
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, чи являється це високим ризиком трисомії 21, чи може аналіз в другому семестрі показати добрий результат, на фоні чого аналіз міг вийти поганим, чи народжувались здорові дітки у мам з таким діагнозом?
Категория: Генетик
Добавлен: 28 октября 2021 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2021-10-28 13:02
Доброго дня,
у Вас високий ризик, це показ для інвазійної діагностики.
Результат скринінга це не діагноз. Це ризик, який вказує чи потрібно робити діагностику.
Тільки аналіз каріотипу плоду покаже чи є в нього хромосомна аномалії.

Другий скринінг робити не варто, бо він малоінформативний.

Обговорюйте зі своїм лікарем можливість діагностики.
Оптимально зробити амніоцентез, він можливий з 16 тижня.