Генетична пріска

Спрашивает: Еріка
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Хронические заболевания: Гіпертонія
Доброго дня Наталія Петрівна! Пріска на 12+3 тижні до здачі аналізу за 2 тижні була відслойка плаценти! При здачі аналізу вказувалися препарати які приймаю Дуфастрн 1. /3 раз і допегіт 1т/3р УЗД хороше лікар узд сказав! Чи варто хвилюватися? Виписки з аналізів додаю!
Категория: Генетик
Добавлен: 26 апреля 2023 года

4 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2023-04-26 21:13
Доброго дня,
Ризик не досягає високого, тому показів для інвазивної діагностики немає.
Якщо можете собі дозволити, то розгляньте варіант ніпт. Якщо його робити, то якнайшвидше.
Платная консультация
Еріка 2023-04-27 22:48
Дякую вам!
Еріка 2023-04-28 00:00
До якого терміну варто зробити ніпт? То я зрозуміла що варто насторожуватися ймовірність відхилень в дитинки можливе при такому результаті разом з узд?
Наталя Петрівна
генетик 2023-04-28 16:24
Результати скринінгових досліджень дають лише поняття про ризик. І принцип такий - ризик є завжди. Питання в тому, який саме ризик.
Виходячи з цього даємо наступні рекомендації.
Ваш результат відносять до середнього ризику. Це не показ для інвазії, але показ для неінвазивного тесту.
Ніпт можна робити коли завгодно після 11 тижня. Але пам'ятайте, що це також скринінг. Якщо він покаже високий ризик, то потрібно буде робити інвазію.
Тому я й кажу, що якщо робити ніпт, то вже зараз, щоб в разі чого мати час для наступних рішень.