Подскажите что делать дальше с каких анализов начинать

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, беременна 18 недель, сдала анализ крови пришло привилегий риск трисомии21 1: 142. Подскажите какие дополнительные анализы можно сдать. Перший анализ бил риск низкий но первое узд не полностью било сделано
Категория: Генетик
Добавлен: 23 февраля 2023 года

8 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2023-02-23 23:00
Доброго дня,
На жаль, обидва скринінги не можна вважати коректними. Вони враховують лише біохімічні показники, а це низька достовірність.
Дуже важливі УЗД маркери першого триместру не відомі.
Наступне скринінгове УЗД має бути на 20-21 тижні.
Ще можна зробити ніпт, але якщо робити, то якнайшвидше.
Платная консультация
Ірина 2023-02-24 06:33
В мене є УзД по якому я робила другий скрінінг, але зроблене в 15недель, може бути що УЗД зроблено в 15 недель результати таки?
Ірина 2023-02-24 06:35
Ось додаю перше УЗД, по якому робили перший скрінінг
Наталя Петрівна
генетик 2023-02-24 09:27
Скринінговий термін 11 тиждень - 13+6 днів.
Ні днем раніше, ні днем пізніше.

Вам було рекомендовано зробити УЗД на 12 тижні, це оптимально.
І тоді Вам би розрахували комбінований ризик.
Платная консультация
Ірина 2023-02-24 09:31
Так, було рекомендовано в 12 тижнів але раніше не могла зробити бо на УЗД була записи на месяц вперед. Тому ось якось так
Ірина 2023-02-26 12:57
Лікар відправив на консультацію до генетика та узд
Наталя Петрівна
генетик 2023-02-26 13:50
Якщо у Вас ще є запитання, то формулюйте їх.