Результат биохимии
Спрашивает: Инна
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте. Помогите пожалуйста с расшифровкой! Мне 28 лет. Прошла 1 скрининг в 1 триместре, врач направил к генетику. Заранее спасибо! Фото прилагаю.
Генетик направляет на НИПТ.
5 ответов
Доброго дня,
скринінг це не лише результат біохімії.
Дайте результат повністю.
І сформулюйте запитання.
скринінг це не лише результат біохімії.
Дайте результат повністю.
І сформулюйте запитання.
Платная консультация
Інно, дайте повне заключення скринінга.
Я маю побачити чи правильно були внесені всі дані.
В результаті скринінга має бути розрахований комбінований ризик, з урахуванням всіх даних.
Платная консультация
Скринінг виконано коректно.
З точки зору необхідності інвазивної діагностики - у Вас низькі ризики і діагностика не показана.
Рівень середнього ризику для рекомендації ніпт визначають по різному: дехто якщо вище 1: 1000, дехто 1: 600.
І з ніпт така ситуація, що це також скринінг, при чому досить дорогий.
Тому, строгих показів для нього немає.
Якщо можете собі дозволити, то робіть. Але тоді якомога швидше.
Тому, строгих показів для нього немає.