Чи варто непокоїтись результатом пренатального скринінгу 2 триместру?

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Добрий вечір, шановна Наталія Петрівна.
Скажіть, будь ласка, чи високі ризики хромосомних аномалій, непокоїть результат трисомії 21. Прикріплюю результати скринінгу. Дякую наперед за відповідь.
Категория: Генетик
Добавлен: 5 ноября 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-11-05 23:38
Доброго дня,
другий скринінг є менш чутливий до розрахунку ризику хромосомних аномалій, ніж перший скринінг.
А тим більше зроблений таким чином другий скринінг.
Його не можна вважати коректним, оскільки не застосовані дані УЗД від першого скринінгу.
Та й термін сумнівний.

На 20-21 тижні вагоме значення має експертне УЗД.
Платная консультация
Анна 2022-11-08 22:00
Дякую Вам за відповідь.