Оцінка 1 генетичного скрінінгу

Спрашивает: Надя
Пол: Женский
Возраст: 29 ліки
Хронические заболевания: Нету
Доброго вечора, у мене вагітність 12 тижнів 29 років, , робила 1 генетичний скринінг + узд; по узд результати: відстань від тім‘я до крижів -63,9 мм; МоМ товщини комірцевого простору -0,67; носова кістка- 3,3 мм; віковий ризик 1: 720, біохімічний ризик т21 1: 295; комбінований ризик (з товщиною комірцевого простору) 1: 1862.
Дані папп-а 1,85IU/L. 0,53 МоМ. ; вільн. Б- ХГЛ 64 ng/ml. МоМ - 1,69
Скажіть будь ласка, як оцінюєте біохімічний результат? Папп тут ще в нормі, чи вже рахується занижений? На який ризик потрібно орієнтуватися: на біохімічний чи комбінований по трисоміі21 в моєму випадку? Завчасно дякую)
Категория: Генетик
Добавлен: 28 декабря 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-12-28 23:02
Доброго дня!
Завжди основний результат це комбінований ризик.
Він у вас низький.
Не треба окремо оцінювати біохімічні показники, немає сенсу.

Такий скринінг означає, що у Вас немає показів для додаткових обстежень.
Лише планові.
Платная консультация
Надя 2022-12-28 23:08
Я вам надзвичайно вдячна за відповідь, тому що мене трохи налякала гінеколог, що типу біохімічний ризик 1: 295. Ще раз дуже дякую)!