Якої дієти потрібно дотримуватися при здачі аналізу NIPT VERACITY
Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, якої дієти потрібно дотримуватися при здачі аналізу NIPT VERACITY. напишіть будь ласка. Чи можна вживати день перед аналізом таблетки ожестан і утрожестан. Що саме не можна їсти перед здачею аналізу
5 ответов
Ніякої спеціальної дієти не треба.
Їсти чи ні безпосередньо перед забором крови - краще уточнювати у виконавців.
Платная консультация
Відповідей на вирвані фрази не буде.
Ви можете отримати консультацію за заключенням.