Якої дієти потрібно дотримуватися при здачі аналізу NIPT VERACITY

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: Нет
Здравствуйте, якої дієти потрібно дотримуватися при здачі аналізу NIPT VERACITY. напишіть будь ласка. Чи можна вживати день перед аналізом таблетки ожестан і утрожестан. Що саме не можна їсти перед здачею аналізу
Категория: Генетик
Добавлен: 8 декабря 2020 года

5 ответов

Наталя Петрівна
генетик 2020-12-08 10:38
Ніякої спеціальної дієти не треба.
Їсти чи ні безпосередньо перед забором крови - краще уточнювати у виконавців.
Платная консультация
Ірина 2020-12-08 10:51
Яка норм венозної протоки в 13тижнів?
Наталя Петрівна
генетик 2020-12-08 10:58
Відповідей на вирвані фрази не буде.
Ви можете отримати консультацію за заключенням.
Платная консультация
Ірина 2020-12-08 10:59
Дякую