Перший скринінг

Спрашивает: Даша
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: -
Доброго дня. Отримала результати 1 скринінгу. 12 тижнів. Сьогодні прям визвали мене до лікаря, який сказав, що бажано робити амніоцентез. Прям якось наполягала. Виплакала всі очі, що все так погано. Вже і незнаю, що робити і думати. Підкажіть ще Ви свою думку, чи варто іти і чи дійсно все критично погано. Дякую
Категория: Генетик
Добавлен: 16 марта 2023 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2023-03-16 22:35
Доброго дня,
скринінг покликаний встановити групу ризику для діагностики.
Ви потрапили в групу ризику, дійсно, є покази для амніоцентезу та аналізу каріотипу плоду.

Результат скринінгу це ще не діагноз.

Можете для цікавості повторити скринінг у іншому місці, термін Вам це дозволяє.
Скринінг інформативний до 13 тижнів+6 днів.
Амніоцентез роблять з 16 тижня.
Платная консультация
Даша 2023-03-16 22:48
Дуже дякую за відповідь.
Підкажіть, будь ласка, на скільки все ж безпечна ця процедура амніоцентез? І яка точність результатів? Наперед велике дякую.
Наталя Петрівна
генетик 2023-03-16 23:52
Амніоцентез це найбезпечніша процедура з усіх інвазивних.
Ризик складає 0,5-1%.
Каріотип плода встановлять.