Перший скринінг

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Хронічний холецистохолангіт
Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратися з моєю проблемою, а то місця вже собі не знаходжу. Нам з чоловіком по 38 років. Зараз я на 14 тижні вагітності. На першому скринінгу, який я робила у 11 тижнів і 6 днів по УЗД- все з малюком добре. І комірцевий простір 1.4мм, і носова кістка ціла 3,8мм. А от ХГЛ- 380000 і РАРР-А- 3150. Ставлять підозру на трисомію 21 хромосоми. Чи може на збільшений вміст цих гормонів впливати те, що у мене з 5 тижнів вагітності діагностують загрозу переривання і напередодні помазало знов? Я 3 5 тижнів приймаю утрожестан по 100мг × 2 рази в день. Порадьте що мені робити, бо дійсно емоційний стан у мене уже на межі. Дякую за відповідь
Категория: Гинеколог
Добавлен: 10 апреля 2017 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-04-10 12:21
Доброго дня. Вам, судячи з усього, скрининінг повноцінно не провели? Адже тоді Ви б привели мені ризики та значення ХГ та ПАПП у МоМ. Я можу побачити фото?