Зентел і вагітність
Спрашивает: Дарина
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Вітаю, які можуть бути наслідки прийому препарата «Зентел» при вагітності (на ранніх термінах)? Чи може викликати цей препарат мутації або якісь хвороби? Якщо було проведене УЗД у 12 тижнів + біохімічний скринінг «Астрая» і по результатах без відхилень, то можна бути впевненою, що вроджених патологій не буде і препарат ніяк не вплинув?
4 ответа
Доброго дня.
Конкретизуйте інформацію.
Який зараз термін точно.
Коли саме був прийом препарату, точні дати.
В якій кількості?
Дайте заключення скринінгу.
Конкретизуйте інформацію.
Який зараз термін точно.
В якій кількості?
Дайте заключення скринінгу.
Платная консультация
Прийом деяких препаратів під час вагітності може спричинити тератогенний вплив, це вади розвитку.
Не мутації.
Скринінг визначає виключно ризик деяких хромосомних аномалій.
Тобто, скринінг не відповідає на питання про тератогенний вплив.
На жаль, зентел може бути тератогенним.
Можна хіба що спиратись на дані УЗД.
Не мутації.
На жаль, зентел може бути тератогенним.
Можна хіба що спиратись на дані УЗД.