Шишка на жив

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 39 лет
Вітаю, мені 39 років, у тому місті, де апендицит (внизу живота з правої сторони, але не в самому низу) в мене з'явилася болюча шишка, десь 1,5 см діаметру, її можна прощупати пальцями, але дуже боляче. Таке було рік тому, я зверталася до гінекологу (все нормально) , на Узі внутрішніх органів (сольовий діатез нирок, все інше нормально), мені сказали що можливо то лімфовузел. Я тоді нічого не робила з лікування і шишка і біль сама пройшла десь за тиждень. А зараз знову ця історія, в тому ж місті. Я переживаю і не знаю куди йти. Окрім болю самої шишки, все гаразд, стул в нормі, температура в нормі.
Категория: Хирург
Добавлен: 14 мая 2024 года

3 ответа

Мабуть розмова йде про паховий лімфаденіт - це запалення лімфовузлів, від якого найчастіше страждають вузли в області паху та пахвових западин. Викликати хворобу можуть як вірусні інфекції, так й бактерії, паразити, грибки або пухлини.
Платная консультация
Наталія 2024-05-17 00:10
Вітаю Вас, Сергію Володимировича! Дякую за відповідь! Я ходила у лікарню і робила Узі тієї шишки. Поки що невідомо, що то. Сьогодні здала кров на аналіз. У висновку Узі написано, що не виключається ймовірність кістозного лімфоузла, але хірург каже, що там немає в тому місті лімфовузлів. То черевна область передня стінка
Хірург каже, що там немає в тому місті лімфовузлів. отметьте образование крестиком и сбросьте фото где оно находится на теле