Рука німіє в лікті
Спрашивает: Максим
Пол: Мужской
Возраст: 21 год
Хронические заболевания: Пролапс мітрального клапану, субхондральний склероз, тахікардія
Вітаю, в мене руку наче сжимає тонометром в основному в лікті. Потрохи німіє пока не перестає давити. Голова не кружляє, сердце не болить. В мене є трохи дегенеративні зміни в шиї але навряд чи це від нього тому що вони вже давно і ця проблема теж була би давно. Часто з
рукою проблеми коли сиджу за комп'ютером
Категория: Невропатолог
1 ответ
Нельзя исключить тунельный синдром со сдавлением нерва, сделайте ЭНМГ верх. Конечности.