Ризик захворіти сказом

Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Вітаю, на балкон залетіла летюча миша. Так як вона не могла вилетіти, я посадила її в коробку до вечора. Голими руками тварину не чіпала, укусу не було. Чи можу я заразитися сказом, якщо після потерла око до того, як помила руки? Чи треба вакцинуватися мені і моїм дітям?
Категория: Инфекционист
Добавлен: 6 августа 2024 года

5 ответов

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-08-06 21:02
Ольга! Изучив вашу ситуацию, вам ни что не угрожает. Вакцинация вам не требуется. Детям тоже.
Платная консультация
Ольга 2024-08-06 21:18
Дякую, але чи може дитина заразитися сказом, якщо чіпала коробку з мишею, а потім засунула руки до рота? Дуже переживаю на рахунок таких речей. Вибачте.
Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-08-06 21:29
Оля! Опасность для взрослых и детей представляет укус и оцарапывание летучей мышью. Вирус бешенства по воздуху не летает и не передается.
Платная консультация
Ольга 2024-08-06 22:10
Величезне спасибі! Ви мене заспокоїли