Ризик 21 трисомії
Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Хронические заболевания: Не має
Вітаю, за результатами 1 скринінгу потрапила в середню групу ризику. Підкажіть чи є ймовірність розвитку патології, і чи є дані показники до інвазивної діагностики? Наразі термін 20т4д, на узд відхилень не має
3 ответа
Доброго дня!
За сукупністю даних у Вас немає показів до інвазивної діагностики.
Ми завжди маємо виходити з того, що імовірність патології плода є завжди.
Саме тому результатом скринігу є показники ризику. Не може бути результату - "ризику немає".
Всім підряд призначати інвазивну діагностику - означає ризикувати втратити певний відсоток здорових плодів від ускладнень.
Тому інвазивна діагностика рекомендується тоді, коли ризик патології вище, ніж ризик ускладнень.
Або за наполегливим бажанням батьків.
Якщо ще маєте питання - пишіть.
Або за наполегливим бажанням батьків.
Якщо ще маєте питання - пишіть.