Перерахунок prisca 2

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 34 года
Хронические заболевания: Приймаю прогестерон 400.
Вітаю, маю питання з приводу prisca 2.
На 12 тижні здавала prisca 1(фото графіку прикріпила) по ризикам - все ок.
На 20 тижні зробила узі, і здала prisca 2 (для аналізу давала друге узі) отримала біологічні ризики по трисомії 21 - 1: 328. (Результат прикріпила). Перечитала форум, Ви пишете, що для prisca 2 має використовуватись перше узі. Замовила перерахунок ризиків, там чомусь замість 20 тижнів вказали 20,2. Результат прикріпила - там біологічні ризики 21 трисомії вже - 1: 304.
Питання:
1) який з prisca більш інформативний: 1 чи 2?
2) чи правильно я зробила, що попросила перерахувати аналіз з даними від 1 узі, де був комірцевий простір і ктр)?
3) що вплинуло на різницю по трисомії 21 у prisca 2, враховуючи що показники крові ті самі? Це може бути через те що спочатку вказали 20 тижнів, а в перерахунку 20,2?
4) у prisca 2 є просто ризик трисоміі 21, і є комбінований ризик 21. На який саме потрібно орієнтуватись?
Дуже дякую! Гарного дня!
Категория: Генетик
Добавлен: 7 марта 2024 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2024-03-07 21:17
Доброго дня!
1. Перший скринінг більш чутливий до визначення ризиків. Другий можна і не робити.
2. так, правильно
3. це, фактично, ті самі показники.
4. Головний результат це комбінований ризик - він враховує всі дані за сукупністю.

Якщо ще маєте запитання - пишіть.
Платная консультация
AuroraPolaire 2024-03-07 22:16
Дякую за відповідь!
У попередню вагітність на цьому терміні (20тижнів) рівень хгч був 18690. В цій вагітності на такому ж терміні - 31339.
Що може впливати на цей рівень?
Саме лікар на нього звернув увагу.
Наталя Петрівна
генетик 2024-03-07 22:22
Це не має значення.
А тим більше в абсолютних показниках - взагалі безглуздо порівнювати.
Ваш рівень хгл ні про що не свідчить, він в нормальних межах.