Расшифровка первого скрининга беременности

Спрашивает: Яна
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Здравствуйте, нужна помощь в расшифровке анализа первого скрининга беременности, нет ли риска? Нужно ли пересдавать тест или же не инвазивный тест сдавать, очень сомнительный биохимический риск 1: 240.
Категория: Генетик
Добавлен: 27 января 2024 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2024-01-27 14:15
Доброго дня!
Головний результат скринінгу це комбінований ризик.
На біохімічний не треба звертати увагу.

Результатом скринінгу завжди є показник ризику.
Не буває результат ризику немає. Питання в тому - який ризик, від цього залежать наступні рекомендації.

Комбінований ризик у цьому результаті низький.

У Вас є час повторити скринінг у іншій лабораторії.
Якщо повторяти, то з використанням інакшої програми розрахунку ризику.
Знайдіть лабораторію, де використовують Astraia, це краща програма.