Низкий уровень papp-a по prisca 1
Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: Миокардиосклероз, аортофиброз, ПМК, тонзиллит, доброкачественная гипербилирубинемия, миопия слабой степени, гемангиома печени, полип желчного пузыря.
Здравствуйте, помогите, пожалуйста, разобраться в результатах 1го скрининга беременности.
По узи: беременность 12 нед, геморрагическая киста желтого тела. Из особенностей: неоднородная нитевидная структура хориона со множеством включений, парацентральное крепление пуповины.
По данным приска (фото прилагаю) смущает мом papp-a 0,46.
С 5 по 6 недели беременности переболела коронавирусом (4 дня температура: 38,5 первые 12 часов, потом 38-37,5). За 2 месяца до беременности вакцинировалась.
Беременность вторая. Первая окончилась благополучно. Из осложений была низкая плацентация. В 1ю беременность 1я приска была лучше. С papp-a никаких проблем.
9 ответов
Доброго дня!
Головний результат скринінгу - показники ризику.
Вони в Вас низькі.
Не треба оцінювати на око біохімічні дані.
Програма вже розрахувала ризики, ніхто не зробить це краще.
Вони в Вас низькі.
Платная консультация
Ирина Добрий день. Мушу звернутися до Вас знову за консультацією. Мені 33 роки. Дуже переживаю через останні узд, які показали коротку довжину стегна.
Як я раніше писала, 1 пріска показала низький білок мом Papp-a 0,46, ризик подвійний 1: 431, біохім+NT 1: 2612.
2 пріска: комбінований ризик трисомій 21, 18 низький.
Узд:
12 тижнів:
КТР 56мм, БПД 18, ЛЗР 23, ОГ 69, ОЖ 54, стегно 7,6. Вага 57гр.
Д-з: вагітність 12 тижн, геморагічна кіста жовтого тіла справа.
20 тижнів:
БПР 45, ЛПР 57, ОГ 167, плече 29, стегно 32, ОЖ 143. Вага 310гр.
Д-з: Вагітність 19-20 тижнів, крайове кріплення пуповини
25-26 тижнів:
БПР 66, ЛЗР 83, ОГ 236, ОЖ 216, стегно 45 (25 тижн), плече 41 (25 тижн). Вага 834гр.
Д-з: Вагітність 25 тижн.
30 тижнів:
БПР 78, ЛПР 97, ОГ 279, ОЖ 252, стегно 55 (29 тижн). Вага 1425гр.
Д-з: Вагітність 29-30 тижн.
33 тижні:
БПР 84, ЛПР 102, ОГ 295, ОЖ 280, плече 54 (32тижн), стегно 59 (31 тижн). Вага 1876гр.
Д-з: Вагітність 32 тижні, обвиття пуповини навколо шиї, крайове кріплення пуповини.
36-37 тижнів:
БПР 93, ЛЗР 112, ОГ 326, ОЖ 300 (33,5 тижн), стегно 65 (34 тижн). Вага 2431гр.
Д-з: Вагітність 36 тижн. Синдром затримки росту плода 0 ст без порушення гемодинаміки у плода. Обвиття пуповини навколо шиї. Крайове кріплення пуповини.
Лікар каже, що не може виключити аномалії розвитку внутр органів, синдром Дауна, враховуючи низький papp-a. Лікування не призначає. Треба чекати пологів, потім все прояснить неонатолог. Але до пологів я просто вже зійду з розуму.
Узд:
12 тижнів:
20 тижнів:
25-26 тижнів:
Д-з: Вагітність 25 тижн.
30 тижнів:
Д-з: Вагітність 29-30 тижн.
33 тижні:
36-37 тижнів:
Як я раніше писала, 1 пріска показала низький білок мом Papp-a 0,46, ризик подвійний 1: 431, біохім+NT 1: 2612. 2 пріска: комбінований ризик трисомій 21, 18 низький.
Узд:
12 тижнів:
20 тижнів:
25-26 тижнів:
Д-з: Вагітність 25 тижн.
30 тижнів:
Д-з: Вагітність 29-30 тижн.
33 тижні:
36-37 тижнів:
Узд:
12 тижнів:
20 тижнів:
25-26 тижнів:
Д-з: Вагітність 25 тижн.
30 тижнів:
Д-з: Вагітність 29-30 тижн.
33 тижні:
36-37 тижнів:
Ирина Вибачте. Хотіла дізнатися чи можуть це бути якісь аномалії розвитку чи синдром Дауна? Або більше схоже на затримку розвитку?
Ирина Можливо це важливо. Уточню з приводу довжини стегна. Мій зріст 168, чоловіка 182 см. Мама чоловіка та моя - 160 см.
Ірино, ніякої предметної відповіді на такі питання бути не може.
Скринінгові обстеження не можуть виключити патології. Це, в принципі, не можливо.
Скринінгові обстеження покликані встановити ризики.
Я Вам вже відповідала про перший скринінг - всі ці міркування про Papp-a не мають жодного сенсу.
А пологи будуть ось-ось.