Один показник ледь ледь менше норми
Спрашивает: Діана
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Вітаю, 2 квітня здавала Prisca 2, прийшли результати, лікар сказав що один показник ледь ледь нижчий норми, можете глянути результати, і пояснити будь ласка, чи варто хвилюватися, може треба кудись звернутися, буду дуже вам вдячна ????????
1 ответ
Доброго дня!
У Вас все в межах норми.
Хоча оцінувати окремі показники "на око" взагалі не потрібно.
Комп'ютерна програма оцінила все разом і розрахувала ризики.
У Вас дуже низькі ризики.
У Вас все в межах норми.
У Вас дуже низькі ризики.