Ревматоїдний фактор 129, болять коліна. Не знаю що робити!

Спрашивает: Яна
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Хронические заболевания: Підшлункова іноді турбує. Десь протягом 15 років А також поганий запах з рота.
Добрий день. Мене почало боліти коліно 7 днів тому, просто під час прогулянки. 4 дні тому звернулася до травматолога. Мені приписали мастити Ліотон гель, через 10 хв. Німід. І таблетки Фламідез (1 в день). На ніч компрес з оцту і води (1: 2).
Вчора здала аналіз на ревмопроби. Ревматоїдний фактор 129 (норма до 14). Порадьте, які обстеження ще потрібно зробити, що додатково приймати. Дуже переживаю. Почало боліти і друге коліно. Коли згинам/розгинаючи то є якесь ридання.
Категория: Ревматолог
Добавлен: 3 апреля 2022 года

1 ответ

Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2022-04-03 17:57
Колени отекали?