Прошу поради у встановленні лікування за висновком комп'ютерної діагностики

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 64 года
Добрий день. Мама, 64р., пройшла комп'ютерну томографію(фото). Прошу поради у лікуванні. З 25.04 по 06.05 знаходилась у лікарні з пневмонією. Ковід не підтвердився. На даний момент є постійне покашлювання.
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 28 июня 2021 года

1 ответ

Кудря Елена Александровна
пульмонолог 2021-06-28 18:27
Здравствуйте, Марія! Диагнозы такого уровня могут подтверждаться только в НИИ. Вам для вашей мамы у семейного врача надо взять направление в НИИ Яновского и пройтим консультацию там.