Підвищений тиск

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Тіреотоксикоз (щитовидна залоза)
Здравствуйте, Добрий вечір.
У мене періодично підіймався тиск, були гіпертонічні кризи (вперше було років 4 тому під час вагітності) і тоді, і останній раз(2тижні тому) симптоми схожі: тиск 160-170/110, шум у вусі, запаморочення, тошнота, блювота. Підвищувався ацетон, трохи цукор. Врачі не розуміли причини, останній раз лікували отруєння. Отримала 3 крапельниці - полегшало. Але через день після виписки знову тиск підвищується, запаморочення. Мені невропатолог назначила Вертінекс по 1т. 2р. в день попити місяць та Лізінопрілом збивати тиск. - стало легше. Пройшла Доплерографію обл. Шиї та голови, Узі нирок, щитовидної залози (лікую її 2 роки), черевної порожнини. Аналізи додаю.
Доплерографія виявила завужену артерію та поганий крововідтік.
Яке Ви порадите лікування в цій ситуації, куди ще звертатися? Дякую
Категория: Невропатолог
Добавлен: 27 января 2022 года

3 ответа

Киченко Светлана Николаевна
невропатолог 2022-01-29 00:58
Оксана доброго часа

у вас есть нарушение кровотока во всех артериях легкой степени и значимый в позвоночной артерии справа. За счет этого у вас повышено давление и проблемы со щитовидной железой. Следует прорабатывать шею как мышцы так и лимфоток специальными техниками и все нормализуется. Также есть немедикаментозные методы лечения восстановления мозгового кровотока. Если хотите я могу вам составить индивидуальный план лечения в рамках индивидуальной консультации.

всех благ!
Платная консультация
Оксана 2022-01-29 13:05
Здравствуйте. Большое Вам спасибо за ответ. Какая стоимость индивидуальной консультации?
Киченко Светлана Николаевна
невропатолог 2022-01-29 22:55
Оксана напишите мне в вотцап