Підвищений тиск

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 38 лет
Хронические заболевания: Тіреотоксикоз (щитовидна залоза)
Здравствуйте, маю проблеми із підвищенням тиску. Шумить у вусі, підіймається тиск до160-170/100, запаморочення, нудота, блювота. Підіймався в цей час ацетон та рівень цукру (пізніше здавала аналізи- все було в нормі) в лікарні не могли зрозуміти причини, лікували отруєння. (таке було і раніше, почалося років 4 тому, періодично таке буває). Після крапельниць стало легше, через декілька днів- знову те ж саме. Збиваю вдома тиск Лізінопрілом, та приписали Вертинекс від запаморочення. Робила додатково аналізи (додаю). Буду вдячна, якщо допоможете розтлумачити доплерографію та що з цим робити. Дякую!
Категория: Невропатолог
Добавлен: 29 января 2022 года

1 ответ

Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2022-01-29 23:50
Здравствуйте.

Можете написать вопрос на русском языке. Я не понимаю украинский.
Спасибо за понимание.