Нічне впісювання

Спрашивает: Оксана
Пол: Мужской
Возраст: 4,7 р
Здравствуйте, моєму синочку чотири з половиною роки і він ще досі впісюється коли спить, ми здавали аналізи кров і сечу. Кров: нв - 108, пп- 0,8, фв (добре не можу розібрати) 3.6 *10, Ф - 4,7 *10. Аналізи сечі: білок - сліди. Цукор - не виявлено. Поставили діагнос нічний енурез на фоні гіпоксично-ішемічногоураження ЦНС. курсу лікування не призначили. Лікар нас не дивився. Дитину нічого не торбує, розвиток нормальний на свій вік. Підскажіть що робити
Категория: Невропатолог
Добавлен: 5 августа 2015 года

1 ответ

Доброго дня панi Оксана!
По перше ще не час нервуватися, до 6 рокiв це допустима норма, - органiзм дитини ще не повнiстю сформован, до того ж уповiльнити розвиток сечостатевоi системи може стрес- наприклад переiзд до iншого житла, розлучення батькiв, напружена атмосфера у домi, навiть занадто темна кiмната, у якоi дитина вiдчувае дискомфорт.
Найважливiше, що Ви маєте робити зараз:
1. Не поiти дитину за 3 години до сну
2. Не поiти дитину газованими напоями
3. Виключити напоi та продукти до склалд яких входить кофеiн (кола, фанта, шоколал, какао).
4. Перед сном треба усадити дитину на горшок
5. Не сварiть дитину, стрес лише погiршить ситуацiю.
Якщо пiсля 6 рокiв проблема залишиться треба проводити дослiдження- ЭЭГ, психодiагностичне досл., вмiст антидiуретичного гормону та iнш.
З повагою.