Запаморочення, слабкість, пітливість, сонливість, емоційні перепади, тахікардія, апатія
Спрашивает: Татьяна
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Доброго вечора, мене звати Тетяна, мені 20 років, зріст 162, вага 53 кг. Місяць назад почала себе погано почувати, головні болі; запаморочення; слабкість; пітливість; сонливість; різкі емоційні перепади; тривожність; підвищена частота серцевого ритму; перепади температури тіла. Бували панічна атаки: серце немов мало вискочити з грудей, крутилась голова, нудило, але десь через годину - дві минали, і після закнчення приступу було часте мочеспускання.
Звернулась до лікаря, зробили кардіограму і виявили тахікардію. Приймала препарат для нормалізації серцевих скорочень "Бісопророл" та протизапальний "Імет". Лікар направив на ехокардіографію, але нічого не знайшли, все в нормі. Потім зробили УЗД щитовидної залози, вона виявилась збільшеною, з вузлом в правій частині. Ендокринолог відправив здати аналізи на гормони, але гормони в нормі. В чому ж річ?
Категория: Невропатолог
6 ответов
Здравствуйте. Этот приступ был один раз или несколько? Были стрессы перед приступом?
Татьяна 2015-12-09 22:04
Декілька. Ні, не було. Але останнім часом я стала дуже емоційною.
Попробуйте антидепресанты. Если не помогут - нужен неврологический осмотр.
Да, но он начинает действовать после 2-х недель его применения.