Пентоксифілін, пірацетам, цинаризин

Спрашивает: Елена
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Системний червоний вовчак, синдром рейно, церебральний васкуліт
Вітаю, хворію на вовчанку і рейно, в анамнезі церебральний васкуліт. Невролог призначив цинаризин з пірацетамом. Перед цим ревматолог в стаціонарі призначав крапельниці пентоксифіліну і вказав у виписці приймати надалі. Чи сумісні ці ліки щоб приймати їх у один день?
Категория: Ревматолог
Добавлен: 17 августа 2024 года

1 ответ

Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2024-08-19 16:44
Совместимы, только абсолютно бесполезны, все три.