Новоутворення на спині

Спрашивает: Стефанія
Пол: Женский
Возраст: 51 год
Доброго дня. Років 10 назад утворилася маленька гулька у розмірі горошини. При пальпації вона відчувалась але не торбувала. Я не приділяла їй уваги. Десь 1 місяць тому вона збільшилась в розмірі і при натисканні я відчувала біль. 3ді назад почала боліти і почервоніла. На даний момент я відчуваю біль при рухах і легкий свербіж. Підкажіть будь ласка що це може бути і як лікувати? Дякую
Категория: Дерматолог
Добавлен: 27 августа 2019 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2019-08-27 20:16
Здравствуйте Стефанія.

Это атерома кожи.

Если появились боль и покраснение, это может говорить о воспалении образования.

Посоветовал бы обратиться к хирургу для вскрытия образования.