Незрозумілі ціточки на губах

Спрашивает: Ілона
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Здравствуйте, допомодіть будь ласка. В мене така проблема. На верхній губі з'явилися маленькі білі цятки я не знаю що це або від чого а недавно вони з'явились на нижній губі пару штучок. Самі цяточки як маленькі прищички білі але вони під шкірою не виступають не болять нема запалення. Що це може бути? Або підкажіть до кого можна звернутись з моєю проблемою.
Теги: гранулы фордайса на губах
Категория: Дерматолог
Добавлен: 6 июня 2019 года

3 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-06-07 12:08
Добрий день, Ілона!

Це -  гранули Фордайса -  атипові сальні залози - варіант норми! !!!

Можна спробувати видалити лазером.

Можна - нічого не робити.

Мазі - не ефективні.
Ілона 2019-06-07 14:08
Вони не зашкодять здоров'ю та не будуть поширюватись? Ці цятки безпечні чи небезпечні?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-06-08 00:24
Безпечні! Не зашкодять!

Не хвилюйтеся!