Не знаю, что такое у меня на ноге

Спрашивает: Юрій
Пол: Мужской
Возраст: 32 года
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня. Сьогодні зранку просунувся і випадково побачив на нозі дивні вулдері (додаю фото). Оглянув тіло, в інших місцях не було.
Якихось відчуттів у тому місці не було, хіба дуже легкий свербіж. Вчора мав звичний раціон харчування: каші, молочні продукти, м'ясо, макарони,
салат з редьки, звичайні продукти спортивного харчування (ВСА, протеїн, кератин), ввечері їв вялену рибу. Також в моєму ліжку інколи спить домашній кіт, який живе лише у квартирі. Робота часто стресова. Останні декілька років не хворів. Про алергічні реакції невідомо.
Підкажіть, чи можна почекати декілька днів і подивитися на зміни, а чи потрібно негайно звернутися до лікаря?
Дякую.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 9 февраля 2022 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2022-02-09 17:02
Здравствуйте

Это может быть ожог или острый контактный дерматит.

Для лечения сейчас можно использовать болтушку Циндол 3 раза в день на 5-7 дней.