На шкірі утворення
Спрашивает: Утворення на шкірі
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго дня. Щось появилося на шкірі голови і між грудьми. Думмала прищики, але вони не зникають. Фактично не турбують. Той що на голові трохи нігтями зачіпаю. На що це похоже? Дерматоскопію немає де зробити.
Категория: Дерматолог
2 ответа
Добрый день, по снимкам - под грудью папиллома (можно удалить), на голове - воспалительной элемент (смазывайте левомицетиновым спиртом).