Почервоніння та припухлості на шкірі

Спрашивает: Нина
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Нет
Добрий день! Маю проблему з шкірою, виникають почервоніння і маленькі припухлості (прищі) але вони рідко визрівають, припухлість і почервоніння може пройти саме... Я доглядаю за шкірою, маски, скраби, шкіра загалом чиста, проте 1 -2 на лиці, ще на спині 3-4 почервоніння бувають. Іноді бувають маленькі точечки-прищики в Т зоні. Підскажіть будь-ласка потрібно користуватися дифферином, чи як позбавитися цієї проблеми?
Теги: свербиж и почервониння шкири, чим лічити рану на лиці і як зняти припухлість
Категория: Дерматолог
Добавлен: 2 октября 2013 года

1 ответ

Жулев Олег Евгеньевич
дерматолог 2013-10-03 04:58
Обследуйтесь для начала дерматолога на клещь демодекс
-1