МРТ голови
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 48 лет
Хронические заболевания: не указаны
Доброго вечора! Мене довгий час турбують сильні головні болі особливо стали постійними останнім часом(неможу пригадати коли не боліла голова) Особливо відчутня постійна ниюча біль в лівій частині ззаді (давить поколює тяжкість) немов тягар зверху. Цитрамон ібупрофен фаніган спазмолгін не допомагають. Призначили солпадеїн в капсулах 2шт. +магне Б6 трошки ефект є та ненадовго. Зробила МРТ-дані ретроцеребелярної арахноїдальної кисти 15*25*31 мм. Слабким мас ефектом характеризується гіперінтенсивним сигналом на Т2 гіпоінтенсивним на Т1. ПИТАННЯ-такі розміри великі? 2-Є звязок кісти з болями? 3-Такі кісти ростуть? - Що означають сигнали Т1 Т2? Порадьте лікування. Дякую!
Категория: Невропатолог

1 ответ
Здравствуйте. Данные кисты как правило не вызывают никакой симптоматики и не требуют лечения. Дополнительно проводите доплерографию сосудов шеи и головы.