Мазок в кінці місячних
Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Здравствуйте, Олена Вікторвна! Доньці (15років) брали мазок на 6 дц, ще зовсім трішки мазало коричневим. Результат показав лейкоцити в кількості 20-60 в полі зору. Флора- бацили в великій кількості Слиз в помірній кількості. 1 Чи може бути кількість лейкоцитів такою високою із-за дня циклу? 2 Бацили -нормальна флора(лактобацили) чи якісь хвороботворні? Дякую
Категория: Детский гинеколог
2 ответа
Доброго дня. Так, день циклу і наявність виділень можуть впливати. І бацили - нормальная флора