Мазок в кінці місячних

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Здравствуйте, Олена Вікторвна! Доньці (15років) брали мазок на 6 дц, ще зовсім трішки мазало коричневим. Результат показав лейкоцити в кількості 20-60 в полі зору. Флора- бацили в великій кількості Слиз в помірній кількості. 1 Чи може бути кількість лейкоцитів такою високою із-за дня циклу? 2 Бацили -нормальна флора(лактобацили) чи якісь хвороботворні? Дякую
Добавлен: 19 марта 2020 года

2 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
детский гинеколог 2020-03-19 18:36
Доброго дня. Так, день циклу і наявність виділень можуть впливати. І бацили - нормальная флора
Платная консультация
Ирина 2020-03-20 21:48
Дякую)