Кашель у дитини

Спрашивает: Галина
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Здрастуйте. Мене звати Галина. Моїй доньці 10 місяців. Нас турбує нежить і силиний кашель (особливо вночі). Це продовжається 5 днів. Але в лікарні поставили діагноз ГРЗ. Питання в тому: Як правельно лікувати кашель у такої малої дитини. І чи може бути при ГРЗ сильний кашель?. Щиро вам дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 17 мая 2015 года

1 ответ

Галино, доброго дня!

Звичайно, при ГРЗ може бути сильний кашель. Мокротиння є? Що вислухує лікар у легенях?
Проти кашлю добре допомагає лазолван, можна у інгаляціях через небулайзер.
Або рослинний засіб - Проспан по 2,5мл 3 рази на день.
Дитині треба давати багато рідини(дитячий чай, вода).
А чим Ви лікуєте нежить?

Одужуйте скоріше!