Герпес при обіймах

Спрашивает: Ника
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Вітаю, сьогодні стояли з чоловіком на вулиці і до нас підбігла наша подруга і почала обіймати (не цілувала) потім я помітила, що в неї на губі герпес. У мене не має антитіл до герпесу (ще і маленьке дитя (6 місяців). Який ризик заразитися герпесом при обіймах? і че небезпечний герпес для дитини 6 місяців?
Категория: Инфекционист
Добавлен: 26 августа 2024 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2024-08-27 09:52
Ника! Ваша ситуация не может привести к первичному заражению ВПГ 1 тип. На улице обнимание не являются причиной заражения этип типом вируса. Только непосредственный контакт с высыпаниями герпеса с содержимым везикул может стать причиной заражения.