Допоможіть
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Хронические заболевания: ЇХронічний пелоніфріт, хронічний бронхіт.
Вітаю, пів року тому прикусила щоку, останнім верхнім зубом почало різати щоку, як вживала їжу чи починала балакати. Гною не було, мазала спеціальними мазями для ротової порожнини при запаленні, до лікаря не пішла, бо в мене е проблема при відкриванні щелепи, був років 10 тому удар, можливо вивіх, тепер щелепою часто можу хрумтіти. Боляче широко відкривати рота, навіть щоб вирвати зуб. А теперь почало з'являтися ущільнення, і дуже заважає говорити, їсти і взагалі. на останньому фото, Початковий стан рани після прикусу
Категория: Стоматолог
1 ответ
Добрый вечер.
Зуб, который травмирует щеку, нужно удалить.
Сформулируйте, пожалуйста, ваши вопросы, если они у вас имеются.