Что означает позитивный AGC?
Спрашивает: Мария
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Вітаю, подскажите пожалуйста, пришли результаты ПАП теста, написано что NILM по ектоцервиксу, а AGC по ендоцервиксу, что это значит? Очень переживаю. Назначили свечи и повторно сдать через месяц
1 ответ
Доброго дня це означає, що є атипові клітини залізистого епітелію неясної етіології, потрібно повторити через 2-3 місяці цитологію.