Болять груди

Спрашивает: Мар'яна
Пол: Женский
Возраст: 23 роки
Хронические заболевания: Хронічний андексит.
Добрий день, допоможіть будьласка, в мене місячний цикл складає 36-38 днів, місячні ідуть регулярно по 5 днів,17 вересня, були останні місячні, від початку М почали боліти груди і дуже боляче коли знімаю бюстгалтер, сьогодні почав нити низ живота при ходьбі, робила тест, негативний.
Категория: Маммолог
Добавлен: 3 сентября 2015 года

3 ответа

Ли Алексей Александрович
маммолог 2015-09-08 13:38
Здравствуйте! Подібне може спостерігатися при гормональному збої і розвитку на цьому тлі матопатіі (доброякісне захворювання). Нічого страшного в цьому немає і це не онкологія. Вам необхідно пройти УЗД молочних залоз і проконсультуватися з лікарем-гінекологом, щоб у вас перевірили рівень гормонів, після чого призначили лікування.
Платная консультация
Мар'яна 2015-09-08 14:45
Робила я узд грудей:
Ліва молочна залоза: рівне співвідношеня залозистої і жирової тканини.
Ділянка соска: б/о
Молочні ходи: 2,4 мм
Регіональні вузли: невізаліозовується.
Заключення: дезгормональна молочна залоза.
Права молочна залоза, рівне співвідношеня залозистої і жирової тканини.
Ділянка соска б/о.
Молочні ходи 2,6 мм
Регіональні вузли невізаліозовується.
Ли Алексей Александрович
маммолог 2015-09-08 16:02
Значить у вас всі ознаки гормонального збою і вам необхідно проконсультуватися з лікарем - гінекологом і перевірити рівень ваших гормонів.