Болі в хребті
Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня. Допоможіть розшифрувати! Це я робила 1,6 року тому. Болі є вже 2 роки. Почалися після родів. Перше турбував поперек, зараз болить десь посередині, незнаю чи це грудний відділ чи початок попереку. Протягом двох років то стихав біль, то появлявся. 2 тижні тому пила мелбек 10 днів і мазала Фанинганом, в цей час болі не було, перестала, знову болить. Ревматолог направила на ДДТ (Діадинамотерапія) . Покищо 3 дні відходила, пологшення ще немає.
Категория: Невропатолог
8 ответов
Здравствуйте. На исследованиях есть изменения, но дополнительно нужно проводить мрт поясничного отдела, больше болевой компонент даёт поясничный отдел. Продолжайте принимать назначенные процедуры. Дополнительно можете применить траумель по 1 таблетке под язык за 30 минут до еды 3 раза в день, курс 1 месяц.
Ірина Дякую. Мрт пояснтчого відділу робила рік тому. Там все добре. Біль тільки відчуваю у грудному. А протрузія це щось страшне?
Здравствуйте. Протрузии это осложнения остеохондроза и если не заниматься спиной они могут переходить в грыжи. Вам нужна постоянно гимнастика для позвоночника.
Ірина Скажіть, як візуально визначити де починається поперековий відділ?
Ірина Болить мене посередині хребта, там де бюстгалтер зашпиляється. Це грудний відділ чи поперековий?
Здравствуйте. Это грудной отдел позвоночника. Начните принимать траумель и болевой компонент должен уменьшиться.