Болі в черевній ділянці, нудота, важкість в шлунку, закреп
Спрашивает: Людмила
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Здравствуйте, вирішила схуднути цілий тиждень їла сала, висівки, йогурт, пила воду. Коли поїла жараної картоплі, випила чаю мене знудило. За тиждень я не сходила в туалет. В результаті закреп. Зараз нічого не можу поїсти, бо відразу нудить, важкість в шлунку, болить живіт. Що це таке. Дякую наперід
Категория: Гастроэнтеролог
1 ответ
Людмила! Это признаки гастрита. И появился запор. Для восстановления стула принимайте суспензию Дуфалак. Для гастрита купите в аптеке желудочный чай. Запишитесь на прием к терапевту.