Біль у суставах таза, колін, стоп

Спрашивает: Руслан
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Доброго дня. Моя донька - дівчина 16 років, скаржиться на біль у суставах таза, колін, стоп. Також інколи утром болять кісті рук. Біль пов'язана з ходьбою. Якщо лежить цілій день - болі немає. Якщо ходить - то десь через годину
починаеться біль, якщо бігає то десь через 10 хвилин. Біль тупа, наростаюча від нагрузки. Якщо за раз находила 2-3 години сустави болять всю ніч, та наступний день. Стрімкого росту у неї немає, так звані "болі росту" ми
виключаємо.

Болі турбують вже півроку.
Були на прийомі у гінеколога та хирурга.
Пропили курс вітаміну Д та кальцію.

Здали аналізи нещодавно. Великий рівень ANA IIFtitr - 800.

Що це може бути на вашу думку? До якого лікаря треба звернутись?
Категория: Ревматолог
Добавлен: 8 июля 2022 года

6 ответов

Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2022-07-09 10:28
СРБ, СОЭ, ревматодный фактор сдавали?
Руслан 2022-07-09 18:48
Доброг дня. Прікриплюю недавні аналізи які робили. Якщо цього недостатьно, ми зможемо зробити необхідні аналізи. Нажаль не можу прікрипіти многостранічний документ.
Руслан 2022-07-09 18:49
Доброг дня. Прікриплюю недавні аналізи які робили. Якщо цього недостатьно, ми зможемо зробити необхідні аналізи.
Руслан 2022-07-09 18:50
Прікриплюю недавні аналізи які робили. Якщо цього недостатьно, ми зможемо зробити необхідні аналізи. Не можу прікрипити многостранічний документ
Руслан 2022-07-09 18:52
Доброг дня. Прікриплюю недавні аналізи які робили. Якщо цього недостатьно, ми зможемо зробити необхідні аналізи. Не можу прікрипити многостранічний документ пдф
Юз Андрей Анатольевич
ревматолог 2022-07-09 22:29
Сдайте СРБ и скорость оседания эритроцитов. Это позволит понять, имеет ли место воспалительный процесс