Черний, солідоло-подібний кал і сильний біль в кишечнику

Спрашивает: Роман
Пол: Мужской
Возраст: 38 лет
Вітаю, Скажіть що у мене, інколи, коли споживаю вафлі(можливо), через деякий час кишки сильно починає крутити(крутить так, що думаю що можу втратити свідоміт) і коли йду в туалет, в той момент виділяється чорний кал, такої консистенції як соділод, рідкий і дуже чорний. Переважно коли хожу в туалет, то кал, кашеподібний, інколи світло коричневий інколи темний, пастоподібний або твердуватий, але не твердий. І ось досить рідко, можливо 2 раза на 2 місяці бувають такі випадки, що почианє дуже сильно крутити живіт і і кал рідкий як вода, консистенції солідолу і чорний-чорний. Що це може бути?
Категория: Гастроэнтеролог

3 ответа

Волошкіна Анастасія Іванівна
гастроэнтеролог 2024-09-24 16:47
Добрий деЛікар Волошкіна Анастасія Іванівнань. Правильний стілець повинен бути сформованим і мати напівм'яку консистенцію. Чорний (смолистий) колір може вказувати на патологію шлунково-кишкового тракту (більш частіше патологія (кровотеча) в шлунку або в дванадцятипалій кишці). Я раджу зробити аналіз калу (тест) на приховану кров, щоб впевнитись, чи залежить чорний колір стільця від домішок крові. Якщо аналіз позитивний, то необхідно зробити наступні обстеження (ФГДС, ФКС, УЗД ОЧП (органів черевної порожнини), клінічний аналіз крові, коагулограму).
Роман 2024-09-24 17:06
Чорний (смолистий) колір, у мене саме такий був тоді. І скажіть будь-ласка, якщо пройшло вже більше 3х тижнів, аналіз на приховану кров може щось показати у такому випадку? І якщо я вже записався на колоноскопію, можливо якісь аналізи з перерахованих Вами відмінити, чи це різні аналізи.
Волошкіна Анастасія Іванівна
гастроэнтеролог 2024-09-24 17:10
Якщо Ви записались на ФКС, то можете тест на приховану кров не проходити. Рекомендую пройти обстеження ФГДС, УЗД ОЧП (органів черевної порожнини), клінічний аналіз крові, коагулограму.